9.7.2007 ČP DH No. 3  KLÍNOVEC - MČR  15.7. 2007
Třetí podnik Českého poháru ve sjezdu se nezadržitelně blíží, takže uvedu pár organizačních informací.
Odjezd v pátek 13.7.2007 v 7:30 (sraz 7:15). Cesta bude dlouhá cca. 450km. Předpokládaný příjezd mezi 14.-15.hod. Hned po příjezdu bude následovat trénik, abysme se po té cestě trochu rozhýbali a do soboty jsme moc neztuhli. :-)

Pepak


7.7.2007 WBC No.3 - RAZULA 5.7. 2007
Místo reportu jsem nahral fotky od Dojče, které mluví za vše :-)

   

Pepak


16.6.2007 Dovolená - omezený provoz 18.- 20. 6. 2007
V tyto dny budou vyřizovány pouze akutní a závažné případy! Seřízení a opravu kol na víkendové závody prosím hlaste až ve čtvrtek! Pro tyto účely budu mít vyhrazené celé dva dny.

Pepak


16.6.2007 AKCE ČP No.2 - Velké Karlovice 24.6.2007
Časový harmonogram akce:
Sobota 23.6.2007
8:00 – sraz u mě
8:20 – odjezd
Nocleh ze soboty na neděli bude pod stanem v místním areálu.
Individuálně je možné si zajistit ubytování na uvedených kontaktech pod odkazem na hlavní stránce.
Návrat v neděli 24.6.2007 cca. 18. - 19.hod.

Nezapomeňte si vzít jídlo, pití, kapesné, licenci,

Pepak


22.5.2007 AKCE ČP No.1 - Krupka u Teplic 27.5.2007
Časový harmonogram akce:
Čtvrtek 24.5 - večer možno dovézt ke mně zavazadla
Pátek 25.5.
10:00 – sraz u mě
10:20 – odjezd
10:40 – zastávka UH Mesit (nástup Bennder)
10:45 – zastávka UH Kaufland (nástup Longy – na nákupy nebude čas J)
11:30 – zastávka Unicorn Oil Slavkov u Brna – tankování PHM
14:30 – bysme měli dorazit do Prahy
16:30 – předpokládaný příjezd Krupka

 Nezapomeňte si vzít jídlo, pití, kapesné, licenci, …

Pepak


WBC ROUND 1 – Otrokovice
V úterý 1.5.2007 se 14 členů našeho teamu zúčastnilo prvního kola závodů seriálu Specialized Bikerally Championship 2007. Jely se celkem 4RZ na dvou tratích a časy z jednotlivých jízd se sčítaly. Do závodů nastoupilo přes 200jezdců a konkurence byla opravdu velká. Bylo zde hodně borců jak z české, tak i ze slovenské špičky! Tratě byly hodně technické a docela fyzicky náročné. Po delším období sucha bylo na trati hodně prachu, takže to hodně klouzalo a doplatilo na to i několik našich jezdců. Všichni borci našeho týmu bojovaly až do konce a sbíraly cenné závodní zkušenosti, které určitě zúročí v dalších soutěžích. Konkrétní snažení můžete shlédnout v kategorii “Race results“. Tímto děkuji všem za řádnou reprezentaci MTB Servis DH Teamu.

Pepak
 

   


16.4.2007 Návrh polepů teamové dodávky
Po několika verzích jsme dnes s Dojčem uzavřeli téma návrhů polepů teamové dodávky a představujeme Vám tak jejich konečnou verzi.

Pepak


16.4.2007 SKILAND Stará Myjava
V sobotu 14.4.2007 v ranních hodinách, přesněji kolem 10. hod., se členové našeho teamu ve složení já, Mates, Vandič, Králik, Bennder a Filip vypravili pojezdit na nedaleké Slovensko. více...

Pepak


19.3.2007 Nová kolekce triček značky MAYHEM
Nyní si můžete objednat velice kvalitní trička pro volný čas značky MAYHEM, kterou dováží jeden z členů našeho týmu. V nabídce jsou prozatím 2 motivy pro pány a 1 motiv pro dámy. Trička jsou k mání za 300 Kč/ks a jako bonus dostanete samolepku značky MAYHEM. Vaše objednávky posílejte na mail marek.dh@seznam.cz

 PepaK


13.3.2007 WANTED
Hledá se osoba, která spáchala trestný čin krádeže odpružené vidlice RockShox Boxxer jednomu nadějnému juniorovi a způsobila mu tak velkou finanční ztrátu! Proto Vás všechny žádám, kdo poznáváte dotyčnou osobu na přiložených fotografiích, abyste mu vysvětlili, že takové věci se opravdu nedělají a aby vzniklou škodu ihned uhradil! Této osobě uděluji podmínečné vyloučení z teamu a dávam mu termín do soboty 17.3.2007 aby částku za odpruženou vidlici poškozené osobě uhradil! Pokud tak neučiní a nepodá rozumné vysvětlení, tak od toho data bude nepodmíněně vyloučen z teamu.


PepaK


12.3.2007 MTB Servis DH Team soustředění ve Špindlu
Datum konání : 3-6.5. 2007
Cena ubytování : 300,- noc (vč.snídaně)
Lanovka : cca 60,- jízda
Doprava - dodávka: 5-6 lidí cena: cca 650 - 750,- (tam i zpět/1osoba)
Klidně si můžete vzít jídlo z domu , určitě to vyjde levněji .Vandič se nabídl že vezme auto , tj. další 4 lidi, popřípadě se da sehnat další auto, ale to jen při velkém zájmu ! co jsem to předběžně počítal, tak to vychází na 3000-4000,- s tím že jídlo je kupované na místě !
Náplň soustředění : kalby(pouze pro dospělé , muhahah) , nějaké ty vycházky , a hlavně DH DH DH !!!

XCinX


7.3.2007 Nový katalog komponentů BIKEHAZARD
Pokud chcete své kolo doladit k dokonalosti, tak určitě shlédněte nový katalog tuning doplňků od BIKEHAZARDU. V katalogu je široká nabídka napínáků, rockringů a spousta dalších komponentů za velmi příznivé ceny. Ceník naleznete zde.

PepaK


5.3.2007  B1 Woodbumble Plus na PRODEJ!
Tento unikátní freeridový kousek pochází z dílny MTB Servis a je nyní k mání za 59990,- Sezona se pomalu blíží, takže pokud někdo shání nový bajk, tak tahle B1 je ta pravá volba. Podrobný popis komponentů kola naleznete zde a kontakt na prodávajícího je zde.
 

PepaK


5.3.2007 Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Jelikož v diskusi padly návrhy na teamové soustředění ve Špindlerově mlýně, tak jsem zalovil ve svém fotoarchivu a našel jsem pár ilustračních fotografií místa, kde se nachází sjezdová trať. Fotky jsou pořízené na ČP DH 2003, ale za tu dobu se nic zásadního nezměnilo. Bohužel fotky z trati nemám, tak jen pár foto na dokreslení prostředí a atmosféry ve Špindlerově Mlýně.
 

PepaK


28.2.2007 Licence na sezonu 2007
Začátek sezony 2007 se pomalu, ale jistě blíží a tak je na čase podat žádost na vyřízení licencí u ČSC. Aby každý věděl do čeho jde a mohl se rozhodnout zdali se bude účastnit závodů, kde je potřeba licence, uvádím zde několik důležitých podkladů, na základě kterých je nutné podat žádost o vyřízení licence!Termín podání žádostí je do 16.3.2007. Veškeré dotazy ohledně licencí a závodů rád zodpovím.
 
Žádost o vydaní licence Licenční řád Pravidla ČP DH   Časový plán ČP DH Kalendář ČP DH 2007

PepaK


19.2.2007 Lávka na Kalvárce
Dne 17.02.2007 byla uspořádaná brigáda , účast byla nad očekávání hojná ! Což je dobrý ukazatel , že biking u nás nestrádá - ba co víc , je o něj čím dál větší zájem ! Mno a teď už bez zbytečných plků , pojďme se podívat co nám to tam vyrostlo ! Materiál už byl připravený a tak šla prace od ruky! Vyrostla nám prvni lávka na Kalvárce , i když není co do rozměru největší , dostatečně prověřila technické kvality test riderů , obešlo se to bez větších urazů , ovšem prekvapil nás domáci velezkušený matador Pepa Karas , který předvedl ukázkový Faceplant /dopad na tvář/ , kotníky u uší , achch kéž i já jsem takto ohebný!!! Mno lávka je napojena na starou lehce modifikovanou trať , a napojuje se na nový zasílak , který stojí zásluhou Bří. Smyčků ! Na závěr jest dlužno poděkovat Vandičovi za nápad a koupi hřebíků ! Dojčovi za super klopenou , a všem na které jsem zapomněl a co pomáhali ! Nashle na další brigádě !
 

xCiNx


18.2.2007 Žlutava - nová trať
Takže na Žlutavě je nová trať ! Je kratší , ale technicky náročná ! To nas ovšem neodradilo , a vrhli jsme se po hlave následovat mistního ridera ! Trať je zatím ve výstavbě , začina na startu Kamenite Trati , na záčatku je menší drop , kdo se cítí může pálit ! Dopad je na šikminu , pokračuje to technickým průjezdem mezi kameny v takové roklince . Navazuje to rychlejší průjezd pres kameny , potom rychlý sešup do klopenky kde se je potřeba vejit do uzkého prostoru , pač je tam padlý strom . No a potom posledni klopená a uz jen výjezd u konce FReeride traťe !

xCiNx


15.2.2007 Finální podoba teamových dresů

PepaK


14.2.2007 NEW MEGAJUMP ve stavebním procesu

xCiNx


11.2.2007 Nový POLET
Bratři smyci se rozhodli udělat new skok u hřbitovní zdi…byli sami dva a myslím, že práce jim šla sama od ruky…trvalo jim to asik 2-3 hodinky  a nový polet byl na světě !!!!
Skok aje asi 1m vysoky a dopad je skoro na placku do mírného svahu…
Snad už jenom at to všem líííítáááá a nikomu se nic nestane…kvality jezdců se nekontrolovaně zlepšují a skoky zvyšují-to je jenom dobře..KDO NEPADÁ JEZDÍ POD SVOJE MOŽNOSTI…toto řekl jednou jeden hodně moudrý rider(xCINx)
 

ŠIDLA


11.2.2007 - Pořádek na Kalvárce
ŠIDLA
Týmové dresy
Pan Inženýr Jurásek z  Cemdestu nám zaslal návrh týmových dresů. Mrkněte na to, vyberte barvu a napište váš názor :-)

   

PepaK
GT GoGEN Tour 2007 - Rusava 21.1.2007
V neděli 21.1.2007 se uskutečnil již 2. závod série GT GoGEN na Rusavě. Na závod jsme vyrazili v nedělních ranních hodinách a počasí již naznačovalo, že bláta bude víc než dost, a bylo!Ten kdo dobře obul a zvolil nepromokavé oblečení, tak ten to vyhrál. Jak bylo později vidět, tak dobré obutí dělalo opravdu divy a nevhodné vyvolávalo chyby. I přes tuto nepřízeň počasí se na start postavilo hodně riderů, kteří do toho dávali opravdu vše možné i nemožné. Z našeho teamu se na start postavili 3 muži a 1 junior. Junioři jeli 2 závodní jízdy, kde se čas sčítal a muži jeli první jízdu jako kvalifikaci do následného vyřazovacího boje ve stylu 4X. V kategorii junior reprezentoval náš team MTBSERVIS.COM nadějný rider ze Žlutav Michal Slavík na své P2 s vhodným obutím. V kategorii muži nastoupila do vyřazovacích bojů jen má maličkost. Probojoval jsem se do 2. kola, kde jsem své působení ukončil. Jelikož výsledky nejsou ještě k dispozici, tak ani nevím jak to všechno dopadlo. Závod to byl opravdu náročný,ale svým způsobem unikátní! Osobně si myslím, že zvolit 4X způsob byla opravdu dobrá volba. Teda aspoň mě osobně se to líbilo, protože 4X normálně nejezdím. Závod proběhl bez ujmy na zdraví i materiálu a už se budeme pomalu těšit na další závod v Osvětimanech.

 

PepaK


20.1.2007 - Trať Rusava - GT GoGEN
Dnes se pár členů našeho týmu vydalo na trénink do nedaleké obce Rusava, kde se zítra uskuteční 2. závod serie GT GoGEN. Trať se nachází v místním Skiarealu a závod se jede přímo na lyžařském svahu. Jedná o docela rychlou rychlou trať zpestřenou 3 umělýma skokama a několika slalomovýma brankama. Skoky nejsou náročné, akorát si jezdec musí hlídat nájezdovou rychlost a směr letu. Povrch trati je docela dost podmáčený a docela to klouže. Ideálním obutím jsou "spajky", ale jde to v pohodě zvladnout i na klasických pneumatikách. Trať je sjízdná bez větších problémů, takže pokud někdo ještě váhá a nevadí mu trocha bláta, tak ať si určitě dojde zazávodit!

PepaK


Řídítka a představce CHROMAG skladem v naší prodejně!!!
Popis produktu a fotografie naleznete na www.chromagbikes.com Ceny a podrobnější informace budou v brzké době zveřejněny v rubrice akční nabídka. Pokud chcete opravdu něco kvalitního a jedinečného tak kupujte komponenty CHROMAG.

PepaK
 

Starší aktuality ...