Kam se poděl Roubik???
"Cuus all zdravim vas z Nemeckeho mesta Dortmund odletel jsem 4.1. z Prahy smer Dortmund.Let byl celkem v pohode az na nektere turbolence a trval asi kolem 55 minut.Po priletu me zaujala ochota nemcu me pomoct a nasmerovali me tam kam sem potreboval i kdyz mou lamano anglictinou jsem jim pripadal asi smesny ale to je fuck.Dostal jsem zde lukrativni nabidku na foceni aktu a obleceni a tadle nabidka se proste neodmita a penize se vzdycky hodi,jinak po dobu co jsem tady je tady prijemnych 10-15 stupnu takze pohodicka.bydlime tady v jedne honosne zarine vile 3 kluci a 2 holky a verte me jsou to fakt hezke holky.Jinak jsem poslal nejake fotky kdyz jsem byl foti v obchode Porsche tady v Dortmudu a byl to vazne zazitek,ochota lidi je tady neuveritelna neni tady zadny problem nic co by neslo vyresit.Jinak uvozuju o koupi noveho kola, ale o tom se poradi s Pepou az po priletu,bike me chybi jak nevim co  a uz se tesim jak pujdem zajezdit na Kalvec.Jinak priletam 25.1. do Prahy takze v patek to snad rozjedem.jinak vam vsem preju hodne uspechu v sezone 2007 a nasemu teamu taky a Pepovi pevne nervy at to s nama vydrzi mejte se vsichni fajn ROUBIK"

PepaK


Pozvánka na trénink na Rusavu
V sobotu 20.1. od cca. 12 hod pojede na Rusavě vlek, tak dojeďte na trénink!
To je vzkaz od Mr. Chytila z Bulis Racing Teamu.
 


Popis trati Rusava - GT GoGEN 2007
Dnes se mi podařilo vyzpovídat skoro domácího jezdce z Bulis Racing Teamu, který nám poskytl exkluzivní a podrobný popis trati, která se pojede tuto neděli 21.1.2007 v rámci zimní série GT GoGEN. Tímto jezdcem není nikdo jiný než Martin Valda alias Stab, kterému tímto děkujeme a vážíme si jeho hodnotných příspěvků a přízně k našemu webu!

PepaK


Ceník komponent za velmi výhodné ceny (pokud se soubor neotevře, zvolte uložit jako...)

Katalog BBB 2007 česky + ceny

Kalvárka Race No.1 - 13.1.2007
V sobotu 13.1.2007 proběhl na Kalvárce testovací mini závod. Jely se dvě jízdy na jedné trati, která měřila 340m a časy z obou jízd se sčítaly. Trať byla poměrně rychlá s několika uměle vytvořenýma skokama. Prověřila jak technickou úroveň tak hlavně fyzickou připravenost jezdců.Kolem 14. hod. se zapsalo do startovní listiny 13 jezdců a závod mohl začít...
Účast byla hojná a nálada bojovná! :-) Tímto jménem všech pořadatelů děkuji zúčastněným za jejich sportovní výkony.
Odměnou pro všechny zúčastněné jsou slevové poukazy od firmy MTB Servis - Josef Karas.

   

PepaK&Zdenka


Fotogalerie Schladming SP DH 2006
Jeden z členů našeho teamu nafotil minulou sezónu na světovém poháru v Rakousku pár exkluzivních fotografií a rozhodl se je zveřejnit právě na našem webu. Děkujeme za jeho přízeň a vážíme si toho!

PepaK


Tapety na plochu v rozlišení 1024x728 mé oblíbené značky

PepaK
 

Starší aktuality ...